Чемпіонат світу з легкої атлетики: українці не вибороли медалі у фіналі зі спортивної ходьби на 35 км

521
На чемпіонаті світу з легкої атлетики, що триває в Будапешті, закінчився фінал зі спортивної ходьби на 35 кілометрів. Українські спортсмени фінішували далеко за межами призових місць.

У столиці Угорщини Будапешті в розпалі шостий змагальний день чемпіонату світу з легкої атлетики. Нажаль, але українці,  до сих пір, так і не вибороли поки жодної медалі.

Серед представників України найкращий результат у фіналі зі спортивної ходьби на 35 кілометрів у активі Василини Сидорчук. Вона фінішувала 20-ю (2:57:24). Аліна Цвілій - 34-та (3:09:23).

Найспритнішою ж стала іспанська легкоатлетка Марія Перес. Вона подолала дистанцію за 2:38.40.

Раніше на чемпіонаті світу в Будапешті Перес також здобула золоту медаль у змаганнях зі спортивної ходьби на дистанції 20 км.

Легка атлетика. Чемпіонат світу - 2023. Спортивна ходьба, 35 км. Жінки

1. Марія Перес (Іспанія) - 2:38.40.
  2. Кімберлі Гарсія Леон (Перу) - 2:40.52.
  3. Антігоні Дрісбіоті (Греція) - 2:43.22.

У чоловічих змаганнях 33-м став Ігор Главан (2:45:18). Іван Банзерук не фінішував.

Перемогу в цій дисципліні здобув іспанець Альваро Мартін. Він подолав дистанцію за 2:24.30 та встановив національний рекорд.

Ця золота медаль стала для Мартіна другою на поточній світовій першості — раніше іспанський легкоатлет став переможцем змагань зі спортивної ходьби на 20 км.