Україна – в топ-5 медального заліку гран-прі з дзюдо в Загребі: Білодід та компанія здобули чотири медалі

315
Дар'я Білодід. Фото: IJF
Українська збірна розділила четверте місце медального заліку гран-прі з дзюдо в Загребі з командою Туреччини, здобувши на турнірі чотири медалі різних ґатунків.

В Загребі закінчилося гран-прі з дзюдо. Українська збірна, представлена 16 спортсменами, повезла додому чотири медалі різних ґатунків.

То ж на п’єдестал пошани на гран-прі в Загребі виходили такі дзюдоїсти:

• золото: Дільшот Халматов (до 60 кг),
  • срібло: Юлія Курченко (до 78 кг),
  • бронза: Дар’я Білодід (до 57 кг), Михайло Свідрак (до 81 кг).

Чотири медалі дозволили Україні увійти до топ-5 медального заліку, який за підсумками змагань склався таким чином:

1. Бразилія — 3 «золота» + 0 «срібла» + 2 «бронзи» = 5 медалей
  2. Сербія — 2+2+0 = 4
  3. Іспанія — 2+0+1 = 3
  4. Туреччина — 1+1+2 = 4
  5. Україна — 1+1+2 = 4

Наступний великий турнір – Грендслем пройде в столиці Азербайджану Баку з 22 по 24 вересня.

• Курченко здобула дебютну нагороду на рівні престижної серії.
  • Для Білодід у вазі до 57 кг бронза Загребу стала четвертою в сезоні.
  • Перед цим вона здобула три нагороди такого ж ґатунку: на Грендслемі у Парижі, гран-прі в Австрії та Мастерсі у Будапешті.