Польскі ультрас побили двох громадян України: фанати викорисали труби, мачете та хокейну ключку

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
314
0 голосів
Польскі ультрас побили двох громадян України: фанати викорисали труби, мачете та хокейну ключку
Фото: Google
У польскому місті Каменець-Зомбковицький стався інцидент за участі групи футбольних фанатів. Вони побили та пограбували двох громадян України.

У польському місті Каменець-Зомбковицький група футбольних ультрас побила та пограбувала двох громадян України, про це повідомляє «Європейська правда».

За словами представниці поліції Каменець-Зомбковицького Катажини Мазурек, це сталося на початку серпня. Група з 17 фанатів підійшла до двох чоловіків віком 18 та 44 роки з кийками, палицями, трубами, мачете та хокейною ключкою. 

«Без жодних на те підстав вони почали погрожувати й бити чоловіків лише через їхню національність. Вони завдавали удари небезпечними предметами, які принесли з собою спеціально для цього», – сказала Мазурек.

Після побиття поляки пограбували українців, вкравши в них понад 4 000 злотих. Поліція встановила, що до цього інціденту причетна група з 17 футбольних фанатів, які мешкають у місті.

Правоохоронці також встановили особи всіх причетних. Шістьох із них вже затримали, одного заарештували, решта перебуває під наглядом поліції.

X