«Молодий, талантовитий гонщик»: український велогонщик перейшов до італійської команди Професійного туру

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
389
0 голосів
«Молодий, талантовитий гонщик»: український велогонщик перейшов до італійської команди Професійного туру
Андрій Пономар. Фото: Google
Український шосейний велогонщик Андрій Пономар офіційно змінив команду – надалі 20-річний спортсмен представлятиме італійську Team Corratec Selle Italia.

Український шосейний велогонщик Андрій Пономар офіційно змінив команду. Надалі 20-річний спортсмен представлятиме італійську Team Corratec Selle Italia.

Контракт Андрія з італійцями розрахований до 2024 року, йдеться на офіційному сайті команди.

Пономар, чемпіон Європи 2019 року в шосейних перегонах серед юніорів, розпочав професійну кар'єру в сезоні-2021. Два сезони він провів в італійській команді Континентального рівня Androni Giocattoli Sidermec.

Перед сезоном-2023 Пономар вперше уклав контракт з командою елітного Світового туру UCI, французькою Arkea-Samsic. З нею він стартував на кількох престижних одноденках: Льєж (не фінішував) та Схельдепрейс (49-те місце) у Бельгії.

«Дуже радий знову стартувати з Італії, особливо з Тоскани. Це регіон, де я зробив свої перші кроки в юніорській категорії. В італійському календарі багато гонок, що пасують мені за характеристиками, я очікую на хороші результати», – цитує Team Corratec Selle Italia Андрія Пономаря після переходу.

Українець дебютує за нову команду на Турі Лімузену, однойменного регіону у Франції. Гонка відбудеться 15-18 серпня та складатиметься з чотирьох етапів.

X