Марусяк взяв «срібло» на змаганнях в Чехії: завершився міжнародний турнір зі стрибків з лижного трампліну

979
Євген Марусяк. Фото: Google
У чеському Френштаті відбувся міжнародний турнір зі стрибків на лижах з трампліна пам'яті Їржі Рашки. Брала в ньому участь і збірна України.

У чоловічих змаганнях срібло виборов лідер команди Євген Марусяк, який програв лише поляку Марчіну Врубелю. Віталій Калініченко посів 11-те місце, Денис Цвєтков – 25-те.

У жінок найкращою з українок стала Жанна Глухова – шосте місце. Тетяна Пилипчук стала сьомою, Дар'я Ільчук 10-ю, а Мар'яна Онфурак – 13-ю.

• Євген Марусяк був учасником Олімпійських ігор 2022 року. У Пекіні він посів 47 місце в змаганнях на нормальному трампліні та 50 – на великому трампліні.
  • Марусяк є триразовим учасником чемпіонатів світу, де у 2023 році вперше в кар'єрі увійшов до топ-20 особистих змагань.
  • Цього літа вже відбулися чотири старти в рамках Літнього Гран-Прі. Марусяк на кожному з них набирав очки в загальний залік, одного разу в топ-30 пробився і Віталій Калініченко.