Історична мить: Україна вперше взяла медаль на чемпіонаті Європи

1028
Сергій Попов та Едуард Резнік. Фото: Google
Вперше у своїй історії Україна здобула медаль на чемпіонаті Європи з пляжного волейболу – наші хлопці посіли третє місце на турнірі в Австрії.

Вперше у своїй історії Україна здобула медаль на чемпіонаті Європи з пляжного волейболу.

Наші хлопці Сергій Попов та Едуард Резнік посіли третє місце на турнірі в Австрії.

У матчі за бронзову медаль наш дует переміг італійців Самуеле Коттафана та Паоло Ніколаї (володар олімпійського срібла 2016 року) – 2:0 (22:20, 21:13).

• Напередодні українці вперше в історії пройшли до півфіналу ЧЄ-2023, однак за підсумками двох сетів поступилися Нідерландам.
  • На жіночому Євро найкращий результат українок - 1/8 фіналу Валентини Давідової та Євгенії Баєвої. Тандем Інни та Ірини Махно не вийшов з групи.
  • Лідером за кількістю перемог на чоловічих чемпіонатах Європи з пляжного волейболу є збірна Норвегії з 6 золотими, 3 срібними та 7 бронзовими медалями.
  • На жіночих Євро у цьому виді спорту домінує Німеччина з 8 чемпіонствами та 25 медалями в сумі.