Бех-Романчук і чемпіонат світу: українська легкоатлетка проанонсувала свою участь у першості планети

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
531
0 голосів
Бех-Романчук і чемпіонат світу: українська легкоатлетка проанонсувала свою участь у першості планети
Марина Бех-Романчук. Фото: Getty Images
Легкоатлетка Марина Бех-Романчук, яка спеціалізується на стрибках у довжину та потрійному стрибку, поділилася своїми очікуваннями від виступу у складі збірної України на чемпіонаті світу у Будапешті.

Марина Бех-Романчук розповіла про свою підготовку до виступу на ЧС-2023 з легкої атлетики у складі збірної України.

«Я рідко буваю задоволена тренуваннями. Ми концентруємося на техніці, на максимально якісній підводці до чемпіонату світу. Мені здається, що також цей період важливий з точки зору морального стану. Мій тренер і взагалі моя команда роблять акцент на ньому».

Також Бех-Романчук заявила про власні амбіції на змаганнях.

«Звісно, я розраховую показати максимальні результати. Щоб я була задоволена – це принаймні personal best. Адже в довжині, я взагалі, вже не пам’ятаю, коли свій personal best оновлювала. Хочеться якогось руху вперед».

28-річна легкоатлетка визнала, що конкуренція буде неймовірно високою.

«Дуже багато молодих дівчат, талановитих. В потрійному нереальна конкуренція, дуже добре готові дівчата – з Куби та Ямайки й всі інші. Не сумніваюсь, що цей чемпіонат світу буде дуже сильний, бо за рік до Олімпіади», – розповіла Бех-Романчук в інтерв’ю Суспільне Спорт.

  • На ЧС-2023 Бех-Романчук стрибатиме спершу у довжину (19 серпня – кваліфікація, 20 серпня – фінал), а тоді у потрійному стрибку (23 серпня – кваліфікація, 25 серпня – фінал);
  • Зазначимо, що спортсменка вже виконала норматив у потрійному стрибку для участі в Олімпійських іграх 2024 року, що пройдуть в Парижі.
X