«Ми не отримуємо ні зарплату, нічого»: Попов та Рєзнік розповіли про становище пляжного волейболу в Україні

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
885
0 голосів
«Ми не отримуємо ні зарплату, нічого»: Попов та Рєзнік розповіли про становище пляжного волейболу в Україні
Сергій Попов та Едуард Резнік. Фото: Google
Українська пара Сергій Попов та Едуард Рєзнік прокоментували здобуття бронзової медалі на чемпіонаті Європи з пляжного волейболу та розповіли про стан цього виду спорту в Україні.

Сергій Попов та Едуард Рєзнік прокоментували здобуття бронзової медалі на чемпіонаті Європи 2023 року з пляжного волейболу:

«Ми не плануємо так далеко, що ми приїжджаємо на змагання і 100% беремо медаль. Ставимо собі міні-завдання: взяти цю гру, наступну. У Відні так ми дійшли до фінальної четвірки, де стали третіми.

Якщо на чемпіонаті світу змагаються 48 пар, то на Олімпіаді лише 24. І щоб потрапити на Ігри, треба бути мінімум 17-ми в рейтингу. І там максимум дві команди від країни можуть змагатися. Але це ще дуже далека перспектива, може статися все, що завгодно: травма, щось інше. Зараз у нас головна мета – чемпіонат світу».

Також українські волейболісти поділилась інформацією про стан пляжного волейболу в Україні:

«Ми не отримуємо ні зарплату, нічого… Якщо б ми не поїхали до Німеччини і рік тому не знайшли тут підтримку, то не грали б. Не лише медалі не було б, нічого не було б.

Це зараз Міністерство молоді та спорту купує нам квитки, це почалося із травня. Але вся підготовка, решта: ми самі шукаємо, хто, як і куди. Як будемо їхати, добиратися… Тому може в когось пляжний волейбол у нас і на підйомі, але не знаю, хто таке скаже».

  • У світовому рейтингу станом на серпень команда Попов/Рєзнік перебуває на 25-му місці.
  • Чемпіонат світу з пляжного волейболу відбудеться із 6 до 15 жовтня у мексиканському місті Тласкала. Українські чоловічі команди не виступали на світовій першості з 2013 року.
X