Варфоломеєва здобула «бронзу» на Гран-прі з фехтування: це перша бронзова медаль для українки

213
Дар’я Варфоломеєва. Фото: НОК України
Українська фехтувальниця Дар'я Варфоломеєва зійшла на третю сходинку п’єдесталу пошани за підсумками жіночих змагань на Гран-прі з фехтування на шпагах.

Відбулося Гран-прі з фехтування на шпагах у катарській Досі – на третю сходинку п’єдесталу пошани за підсумками жіночих змагань зійшла українка Дар’я Варфоломеєва.

У першому поєдинку основної сітки 24-річна шпажистка з Києва вибила з боротьби дворазову чемпіонку світу в особистому заліку та володарку двох олімпійських нагород італійку Росселлу Ф’ямінго (15:6).

В 1/8 фіналу українська фехтувальниця виграла одним уколом в додаткову хвилину в естонки Вероніки Зуйкової (12:11).

У чвертьфінальному поєдинку українка здобула перемогу над чинною чемпіонкою світу та другим номером світового рейтингу – француженкою Марі-Флоранс Кандассамі (11:10).

Дарина Варфоломеєва у напруженій боротьбі поступилася у півфіналі досвідченій італійці Джулії Ріцці (12:15).

Зазначимо, що для українки це перша в кар’єрі медаль на турнірах міжнародного рівня.