Один з українців не фінішував: сім «синьо-жовтих» спортсменів завершили п’ятий день Зимової Юнацької Олімпіади

822
Дмитро Крюков. Фото: НОК України
Українські спортсмени завершили п'ятий день змагань на Зимовій Юнацькій Олімпіаді-2024, що проходить у корейському Канвоні. У з трьох видах взяли участь сім наших атлетів.

У середу, 24 січня, пройшов п’ятий день Зимової Юнацької Олімпіади-2024. У змаганнях з трьох різних видів спорту взяли участь сім представників України.

Українці виступали у фристайлі, гірськолижному спорті та біатлоні. Найкращий результат синьо-жовті показали саме в останній дисципліні, де посіли дев'яте місце в останніх перегонах турніру – змішаній естафеті.

У фристайлі, де атлети змагалися у слоупстайлі, Наталія Казюк не стартувала у кваліфікації, а Марія Анійчин не пройшла до наступного етапу.

Не завершив змагання й Олександр Пацаган, який у слаломі-гіганті був 52-м після першого проїзду. На другу спробу він не вийшов.

Результати України за підсумками п'ятого дня Зимової Юнацької Олімпіади:

• Фристайл. Слоупстайл, дівчата: 18-те місце. Анійчин – вибула у кваліфікації, Казюк – не стартувала;
  • Біатлон. Змішана естафета: дев'яте місце. Валерія Шейгас, Поліна Пуцко, Дмитро Крюков та Олександр Біланенко;
  • Гірськолижний спорт. Слалом-гігант, юнаки: Пацаган – не фінішував.