Україна здивувала на ЧС із кульової стрільби: наші спортсмени вибороли чотири нагороди

354
Галина Авраменко. Фото: НОК
Україна здобула чотири медалі на чемпіонаті світу з кульової стрільби, що проходить в азербайджанському Баку. Три з цих чотирьох медалей стали золотими.

Українські спортсмени виграли чотири медалі на чемпіонаті світу з кульової стрільби, що походить у столиці Азербайджану Баку.

Вдалося їм це зробити в дисципліні зі стрільби по рухомій мішені.

Ігор Кізима здобув золото як в особистих змаганнях серед чоловіків, так і в командних разом з Данилом Даниленком і Денисом Баблюком.

У жінок Галина Авраменко спочатку стала бронзовою призеркою індивідуальної першості, а потім – чемпіонкою в команді разом з Валентиною Гончаровою та Вікторією Рибоваловою.

• Зазначимо, що чемпіонат світу проходитиме до неділі, 3 вересня.
  • Раніше Андрій Дорошенко став переможцем мультиспортивного Євро-2023 та виборов паралімпійську ліцензію на Ігри-2024 у Парижі.