«Цьому немає виправдання»: Геращенко прокоментувала п’яте місце чемпіонату світу в стрибках у висоту

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
524
0 голосів
«Цьому немає виправдання»: Геращенко прокоментувала п’яте місце чемпіонату світу в стрибках у висоту
Ірина Геращенко. Фото: Getty Images
Висота в 1.97 м стрибунці в висоту Ірині Геращенко не підкорилася в жодній з трьох спроб, на відміну від попередніх планок, які українка подолала з першої ж спроби.

Українська стрибунка у висоту Ірина Геращенко закінчила чемпіонат світу з легкої атлетики у Будапешті на п’ятому місці. Легкоатлетка розповіла про те, чому результат у фіналі був саме таким:

«Нічого не мудрила, нічого не придумувала, робила свої стрибки. Можливо, не до кінця щось робила, але скажу, що зробила максимум. Немає виправдання, ніяких відмовок у жодному разі. Просто 1.94 метра. Не задоволена, це 100%. По тренуванням було видно, що резерви набагато більші, але сьогодні так».

Геращенко також розповіла про підхід під час стрибків на висоту 1.97 м, яку їй подолати не вдалося:

«Я всі три спроби розуміла, що зараз зможу, але добігала, перелітала — і планка падала. Весь час налаштовувалася на те, що я їх візьму. Тобто не було в мене такого, що, можливо, я не можу взяти. Ні, сумнівів не було абсолютно. Виходила працювати та працювала. Все, що напрацювала — все моє».

Легкоатлетка у інтерв’ю Суспільне Спорт зазначила, що їй прикро за даний результат:

«Мені шкода: перед батьками, чоловіком, тренером, федерацією. Розумію, що я добре готова. Всі сподівались на медаль. Я також сподівалася на медаль. Можливо, це було зайве, не знаю. Потрібно виходити і просто робити свою справу. Будемо й над цим працювати».

  • Геращенко була близькою до подіумів Олімпійських ігор-2020 (четверте місце), чемпіонатів світу та Європи 2022 року (четверте та п'яте місця відповідно).
  • Найбільшою медаллю міжнародних топзмагань для стрибунки залишається срібло чемпіонату Європи в приміщенні 2021 року.
X