Не втримали перевагу першого матчу: український клуб вилетів із Єврокубків, розгромно поступившись Фенербахче

877
Гравці Прометея. Фото: Google
Сьогодні, 18 січня, у Стамбулі відбувся матч-відповідь плей-офф Кубку ЄКВ з волейболу серед чоловіків. У якому дніпровський Прометей поступився турецькому Фенербахче з рахунком 0:3 та 11:15 у «золотому» сеті.

Прометей виграв перший поєдинок проти Фенербахче з рахунком 3:1 та мав надію на успішний результат і у виїзному поєдинку з турками.

Але гра-відповідь склалася зовсім інакше – господарі арени виграли всі три партії – 25:17, 25:21 та 25:23, та одержали розгромну перемогу у матчі 3:0.

Доля виходу до чвертьфіналу чоловічого Кубка ЄКВ вирішувалася у «золотому» сеті, у якому тріумфували господарі – 15:11.