Український клуб ледь не втратив перемогу над Фенербахче: команда в кроці від виходу в чвертьфінал єврокубка

315
Потрійний блок у виконанні волейболістів Прометея. Фото: CEV
Прометей продовжує влаштовувати феєрію у Кубку ЄКВ. Після вильоту з Ліги чемпіонів підопічні Андрія Левченка не програють вже п'ятий матч поспіль у даному турнірі.

10 січня у румунському Міовені відбувся перший матч раунду плей-оф Кубка ЄКВ, де дніпровський Прометей умовно приймав турецький Фенербахче.

Підопічні Андрія Левченка гарно розпочали поєдинок, записавши до свого активу перші дві партії. Втім, у третьому сеті турки змогли відквитати один бал.

Були близькі до того, щоб вирівняти становище, волейболісти Фенербахче і у четвертій партії, але українці змогли повернутися до гри та вирвати перемогу. Як в сеті, так і у матчі.

Волейбол. Кубок ЄКВ. Плей-оф, перший матч

Прометей – Фенербахче – 3:1 (25:21, 25:15, 17:23, 26:24)

• Найкращим гравцем у складі Прометея став догравальний Ян Єрещенко – 13 очок.
  • Матч-відповідь відбудеться 18 січня у Стамбулі.
  • У разі виходу до чвертьфіналу Прометей зіграє з п'ятою за рейтингом командою, яка на груповому етапі Ліги чемпіонів посяде третє місце.
  • Вперше після вильоту з найпрестижнішого єврокубкового турніру дніпряни програли сет супернику.
  • В матчах проти Лікургуса та Партизана було зафіксовано рахунок 6:0 за сумою обох матчів на користь Прометея.