«Сіла на мат, заспокоїлася і пішла далі»: Магучіх відреагувала на золото чемпіонату світу зі стрибків у висоту

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
217
0 голосів
«Сіла на мат, заспокоїлася і пішла далі»: Магучіх відреагувала на золото чемпіонату світу зі стрибків у висоту
Ярослава Магучіх. Фото: Getty Images
На досягнутій висоті в 2.01 м, яка принесла українській стрибунці в висоту Ярославі Магучіх золото чемпіонату світу з легкої атлетики в Будапешті, українка не збирається зупинятися.

Українська стрибунка в висоту Ярослава Магучіх, яка 27 серпня в Будапешті виграла золото чемпіонату світу, прокоментувала свій виступ на даному турнірі.

Магучіх розповіла, коли вона зрозуміла, що стала чемпіонкою світу:

«Коли Нікола Оліслагерс виконала свою останню спробу і їй не вийшло підкорити 2.01 м, я була така: «Вау, нарешті в мене є золото». І це дійсно велика нагорода для нашої України. Перше золото [у жіночих стрибках у висоту] за 24 роки. Я дуже щаслива». 

Після подоланої відзначки 2.01 м Ярослава не зупинилася на досягнутому, а спробувала побити свій особистий рекорд у 2.05 м. Стрибунка поділилася враженнями від даного стрибка:

«Чому я стрибала 2.07 м? Це дуже багато – з 2.01 м на 2.10 м підіймати планку, одразу на 9 сантиметрів. Тому ми підняли на 2.07 м, щоб спробувати. Думаю, перші дві спроби були хороші. Психологічно видно, що я готова, тому будемо далі тренуватися. Як то кажуть, я ще молода, але вже не юна».

Також Ярослава зізналася, чому після вдалого стрибка на 2.01 м не показала жодних емоцій:

«Хотіла налаштовуватися, думала, що будуть далі ще висоти, що треба зберегти енергію і емоції на ці стрибки. Тому сіла на мат, заспокоїлася і пішла далі».

За словами Магучіх, вона вже розуміє свою наступну мету:

«Сили емоційні і фізичні стрибати 2.10 м у мене є. Минулоріч я пробувала 2.10 м у Брюсселі. Звичайно, дуже хочеться поставити новий рекорд України і новий рекорд світу. Ми йдемо, це ціль. Я думаю, як для кожного спортсмена, цінні як медалі зі змагань, так і світові рекорди».

Наостанок Ярослава в інтерв’ю сайту Суспільне Спорт розповіла, кому присвятила дане золото:

«Я дуже дякую, що ви дивилися, дуже дякую, що ви підтримували мене. І ця нагорода дійсно для всього нашого українського народу. І обов'язково для ЗСУ, які захищають нас, завдяки цьому ми маємо можливість виступати на змаганнях. Слава Україні!»

  • Це перше золото для Ярослави Магучіх на чемпіонатах світу на відкритому повітрі. 
  • Золота медаль Магучіх в Будапешті стала перша медаллю найвищого ґатунку України на ЧС за 10 років.
X