Заблоцька посіла перше місце на турнірі з греко-римської боротьби: скільки медалей у своєму активі має Україна

217
Ірина Заблоцька. Фото: Google
Україна здобула сьому нагороду на рейтинговому турнірі з греко-римської боротьби – Ірина Заблоцька стала переможницею змагань у ваговій категорії до 72 кг.

Ірина Заблоцька стала чемпіонкою рейтингового турніру з боротьби, який проходить у хорватському Загребі.

У сутичці за «золото» у ваговій категорії до 72 кг 20-річна спортсменка з Прикарпаття перемогла Фанні Нагі Над з Сербії (5:0).

Зазначимо, що нагорода Ірини Заблоцької стала п'ятою для нашої жіночої збірної у Загребі, яка посіла перше місце в командному заліку на рейтинговому турнірі.

Раніше медалі завоювали також:

• Парвіз Насібов («золото», до 67 кг)
  • Аліна Філіпович («золото», до 59 кг)
  • Алла Белінська («золото», до 65 кг)
  • Тетяна Сова-Ріжко («бронза», до 68 кг)
  • Андрій Джелеп («срібло», до 61 кг)
  • Марія Винник («бронза», до 55 кг).

Ці змагання є одним з етапів відбору на ліцензійні турніри до Олімпійських ігор-2024.

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу 2023 року з боротьби Україна здобула п'ять нагород та дві олімпійські ліцензії. У медальному заліку українці розділили 16-те місце зі збірною Вірменії.