Насібов здобув «золото» рейтингового турніру з греко-римської боротьби: це шоста медаль для України

367
Парвіз Насібов. Фото: Google
Україна здобула шосту нагороду на рейтинговому турнірі з греко-римської боротьби – Парвіз Насібов став переможцем змагань у ваговій категорії до 67 кг.

Україна здобула шосту медаль на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби «Zagreb Open»

Парвіз Насібов став переможцем змагань з греко-римського стилю у ваговій категорії до 67 кг.

На шляху до п`єдесталу віцечемпіон Олімпійських ігор-2020 здолав двох представників Китаю, та суперника з Єгипту.

У півфіналі Парвіз Насібов здобув перемогу над чинним чемпіоном Європи та віцечемпіоном світу Хасратом Джафаровим з Азербайджану (4:2), а у фіналі – над Гагіком Снояном з Франції (4:3).

• Раніше медалі завоювали також Аліна Філіпович («золото», до 59 кг), Алла Белінська («золото», до 65 кг), Тетяна Сова-Ріжко («бронза», до 68 кг), Андрій Джелеп («срібло», до 61 кг) та Марія Винник («бронза», до 55 кг).
  • Нагадаємо, що на чемпіонаті світу 2023 року з боротьби Україна здобула п'ять нагород та дві олімпійські ліцензії. У медальному заліку українці розділили 16-те місце зі збірною Вірменії.