Три українці фінішували у топ-30: результати третього етапу Кубку світу з санного спорту

192
Андрій Мандзій. Фото: Google
Завершився третій етап Кубку світу з санного спорту – перемогу здобув лідер загального заліку Макс Лангенган з Німеччини, а Андрій Мандзій посів 13-те місце.

У німецькому Вінтерберзі завершився третій етап Кубку світу з санного спорту. Участь у чоловічому турнірі взяли три українці – Андрій Мандзій, Антон Дукач і Даниїл Марціновський.

Учасниками третього етапу Кубка світу у Вінтерберзі стали 30 спортсменів. Кожен проводив по два заїзди.

Фінальний результат в 1:44.862 хвилини з відставанням у +1.167 секунди від переможця дозволив Андрію Мандзію посісти 13-те місце. Це його найкращий результат на Кубку світу у цьому сезоні.

Антон Дукач посів загальне 20-те місце з часом 1:45.552 хвилини – його найгірший результат з сезону 2021/22. Ще один українець, Даниїл Марціновський, показав 28-й результат.

Перемогу здобув лідер загального заліку Кубку світу Макс Лангенган з Німеччини – це його четверте особисте «золото» у цьому сезоні.