Мандзій здобув «срібло» Кубку націй у санному спорті: українцю не вистачило тисячної секунди до золотих нагород

256
Андрій Мандзій. Фото: Google
Стартував третій етап Кубку націй з санного спорту, участь в якому взяли одразу троє українських санкарів: Андрій Мандзій, Антон Дукач та Даниїл Марціновський.

У німецькому Вінтерберзі стартував третій етап Кубку націй з санного спорту.

На старт вийшли троє українських санкарів: Андрій Мандзій, Антон Дукач та Даниїл Марціновський. Кожен із спортсменів проводив по одному заїзду на треку.

Андрій Мандзій показав найкращий час серед українців, опинившись на другій сходинці в протоколі. На фініші українець програв переможцеві Каспарсу Рінксу мінімальні 0.001 секунди.

Антон Дукач опинився на п'ятому місці, а Даниїл Марціновський перетнув фінішну лінію з 18-м показником.