Україна заробила ще дві ліцензіі на Олімпіаду: Онопрієнко принесла другу перепустку в гімнастиці

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
161
0 голосів
Україна заробила ще дві ліцензіі на Олімпіаду: Онопрієнко принесла другу перепустку в гімнастиці
Вікторія Онопрієнко, фото: Google
Україна здобула другу ліцензію на Олімпіаду-2024 в художній гімнастиці. Вікторія Онопрієнко принесла Україні ліцензію в груповому багатоборстві.

Вікторія Онопрієнко принесла Україні першу неіменну ліцензію в особистих змаганнях, увійшовши до 18 фіналісток багатоборства. Це друга ліцензія України на Олімпіаду-2024 в художній гімнастиці.

Онопрієнко також кваліфікувалась у фінал з булавами, показавши третій результат – 33,350 бала. В командних змаганнях Україну на турнірі з художній гімнастиці представляли шість гімнасток: Дарина Дуда, Марія Височанська, Єлизавета Азза, Діана Баєва, Аліна Мельник та Олександра Ющак.

За вправи з п'ятьма обручами українки отримали 34.800 бала – шостий найкращий результат. Виступ з трьома стрічками й двома м'ячами України оцінили у 32,600 бала – п'ятий показник турніру.

Із сумарним результатом у 67,400 бала українки спершу виходили на медалі, але потім були посунуті Італією та Ізраїлем на п'яте місце. Україна здобула одну з п'яти ліцензій на Олімпіаду-2024.

  • Україна збереже незмінне представництво на Олімпіаді, куди виходить у груповому багатоборстві з 2004 року.
  • П'яте місце – найкращий результат України в груповому багатоборстві за п'ять років.
  • Україна здобула п'яту ліцензію на Олімпіаду у стрільбі. Сталося це на чемпіонаті світу у кваліфікації стрільби з малокаліберного пістолета на 25 м.