«Я намагалася всю напругу видавати в стрибках»: Бех-Романчук прокоментувала своє «срібло» на ЧС з легкої атлетики

459
Марина Бех-Романчук. Фото: Google
Марина Бех-Романчук вперше стала віцечемпіонкою світу в потрійному стрибку. Українка поділилась своїми враженнями від виграної срібної медалі.

Закінчилися змагання з потрійного стрибку на чемпіонаті світу з легкої атлетики в угорському Будапешті. Марина Бех-Романчук з результатом 15.00 метрів фінішувала другою.

Українська спортсменка поділилась емоціями від виграного «срібла»:

«Дуже нервово. Мені здається, я сьогодні в секторі залишила половину свого життя. Дуже напружено. Я намагалася всю напругу видавати в стрибках, і дуже мені сьогодні було складно. Складно в плані, як правильно себе налаштувати, сконцентруватися, перевести те, що я можу, в результат.

Але сьогодні можна було стрибати, можна було перемагати. Я була готова на це, я це відчувала, просто десь трішки по відчуттях воно ще не склалося. Але дякую Богу за те, що я маю, для мене це дуже дорогоцінна медаль, я дуже-дуже складний шлях до неї пройшла», – заявила Бех-Романчук в коментарі Суспільне Спорт.

• Особистим рекордом українки залишаються 15.02 метра на Євро-2022.
  • Бех-Романчук – перша українська призерка чемпіонатів світу з потрійного стрибка з 2013 року, коли «бронзу» здобула Ольга Саладуха.
  • Для українки «срібло» в Будапешті – друге в кар'єрі на чемпіонатах світу. У 2019 році вона стала віцечемпіонкою в стрибках у довжину.