«Треба відповідальніше підходити до змагань»: Фальфнер розповів, чому не досяг фіналу ЧС-2023 з метання спису

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
169
0 голосів
«Треба відповідальніше підходити до змагань»: Фальфнер розповів, чому не досяг фіналу ЧС-2023 з метання спису
Артур Фельфнер. Фото: Getty Images
Український легкоатлет Артур Фельфнер прокоментував свій невдалий виступ на ЧС-2023 у Бухаресті. Спортсмен не зміг подолати кваліфікацію у змаганні із метання спису.

Артур Фельфнер поділився враженнями від невдалого дебюту на дорослому чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Спортсмен посів лише 15-е місце у своїй групі з єдиною вдалою спробою на 73.94 метра. Це не дозволило йому вийти до фіналу змагань.

«Зовсім не розраховував на такий дебют, якщо чесно. Хотілося набагато краще. Думав, що метатиму за 80 метрів у будь-якому разі. Для мене цього сезону стало стабільно так метати. Після Європейських ігор я метав по 81-82 метри. Дві-три спроби бувало за 80».

Фельфнер зізнався, що психологічно «перегорів» перед стартом.

«Для мене це такі спроби... Не знаю, я їх на тренуваннях метаю зовсім без проблем, можна сказати. І сьогодні не вийшло. Все нормально. Зараз трохи пригнічений. Так хотілось у фінал. Я цього року був упевнений в собі, як ніколи. Не вийшло. Нічого, я ще молодий».

Легкоатлет розповів, які висновки зробив після цього негативного досвіду.

«Потрібно працювати над своєю, може, психологією, над технікою більше. І відповідальніше підходити, можливо, до змагань. Я думаю, що на цьому мій сезон буде закінчено. Буду відпочивати й потім готуватися до олімпійського сезону», – заявив Фельфнер в інтерв’ю Суспільне Спорт.

Зазначимо, що фінал ЧС-2023 відбудеться 27 серпня.