«Як баран на нові ворота»: Чумаченко прокоментувала свій невдалий дебют на ЧС з легкої атлетики

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
332
0 голосів
«Як баран на нові ворота»: Чумаченко прокоментувала свій невдалий дебют на ЧС з легкої атлетики
Юлія Чумаченко. Фото: Instagram
Українська легкоатлетка Юлія Чумаченко прокоментувала власний виступ на ЧС-2023 в Будапешті. Спортсменка зупинилася на стадії кваліфікації в змаганнях зі стрибків у висоту.

Юлія Чумаченко поділилася своїми емоціями від виступу на ЧС-2023 в Будапешті.

Українка зізналася, що вийти до фіналу їй завадило хвилювання, яке вона пережила під час дебюту на світовій першості.

«Перші два дні я ходила просто з відкритим ротом, дивилася на все. Цей емоційний підйом, думаю, був мені в плюс. Але як тільки знову вийшла на арену, знову дуже сильне хвилювання, дуже сплутані думки. Важко було зібратися та заспокоїтися».

Чумаченко подякувала своїй подрузі українській легкоатлетці Яні Гладійчук, яка приїхала в Будапешт персонально підтримати її.

«Вона давно знає мене, та на що я здатна. Дуже рада, що вона зі мною тут. В принципі, як баран на нові ворота – одне й те саме щоразу. Я знаю і сама свою техніку. Я практично на всі змагання і до цього їздила сама. Але все-таки, дійсно, важкувато», – сказала Чумаченко в інтерв’ю Суспільне Спорт.

Зазначимо, що на стадії кваліфікації також зупинилася українка Юлія Левченко. Ірина Геращенко та Ярослава Магучіх пробилися до фіналу, де 27 серпня поборються за медалі.

X