Магучіх та Геращенко вийшли до фіналу стрибків у висоту на ЧС: Левченко та Чумаченко залишили змагання

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
861
0 голосів
Магучіх та Геращенко вийшли до фіналу стрибків у висоту на ЧС: Левченко та Чумаченко залишили змагання
Ярослава Магучіх, фото: Google
25 серпня стартував сьомий день чемпіонату світу з легкої атлетики у Будапешті. Юлія Левченко, Ярослава Магучіх та ще дві українки взяли участь у кваліфікації зі стрибків у висоту.

На старт у кваліфікації зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Будапешті вийшли чотири українки – Юлія Левченко, Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Чумаченко.

Магучіх та Геращенко кваліфікувалися у фінал змагань. Ярослава виграла групу А з результатом 1,92. Для вихіду у фінал їй вистачило двох чистих стрибків. Геращенко завалила всі три спроби на 1,92, але відібралася у фінал завдяки невдачам суперниць і чистим стрибкам на попередніх висотах.

Якби Левченко подолала 1,89 не з третьої, а з другої спроби, то ми і її побачили б у фіналі. Чумаченко посіла 23 місце в кваліфікації (1,85).

Фінал зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу відбудеться у неділю, 27 серпня. В ньому візьмуть участь 15 спортсменок, серед яких дві українки. Це чи не єдиний наш шанс на медаль.

Додамо, що в ці хвилини Артур Фельфнер намагається подалати відбір у метанні спису. Увечері Марина Бех-Романчук виступить у фіналі з потрійного стрибка.

  • Чемпіонат світу в Угорщині проходить з 19 по 27 серпня, всього буде розіграно 49 комплектів нагород.
  • Прямі трансляції ЧС можна дивитися на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.
X