Збірна України вийшла на чемпіонат світу з футзалу: наша команда у вирішальному матчі перемогла Польщу

756
Збірна України з футзалу. Фото: Google
У матчі п'ятого туру елітного раунду європейської кваліфікації на чемпіонат світу з футзалу 2024 року в угорському Берреттьоуйфалу зустрічалися збірні України та Бельгії.

Україна зіграла проти Польщі у шостому турі кваліфікації на чемпіонат світу з футзалу. Для виходу на ЧС українцям потрібна була лише перемога над Польщею.

Наша збірна забила чотири голи вже у стартові 15 хвилин гри. На двадцятій хвилині Ігор Корсун забив другий свій гол у матчі. Перший тайм закінчився з рахунком 4:0.

У другій половині гри українці пропустили двічі з 27-ї по 30-ту хвилину, але зуміли забити п'ятий м'яч вже на 32-й. Матч завершився з рахунком 5:3 на користь України, яка забезпечила собі вихід на ЧС.

Футзал. Відбір до ЧС-2024.

Польща – Україна – 3:5

Голи: Каневський, 27, 30, Рашковський, 37 – Абакшин, 7, Шотурма, 9, Корсун, 12, 20, Семенченко, 32.

Турнірна таблиця:

• Збірна України закінчила кваліфікацію на першому місці, набравши 13 очок. У Польщі 12 балів. Українці зіграють на ЧС з футзалу, який пройде у вересні 2024 року.
  • Польща та ще три команди, що посядуть другі місця у груповому етапі, зіграють у плей-оф.