ХІТ зіграв внічию з іспанською Пальмою: українська команда припинила боротьбу в футзальній Лізі чемпіонів

537
гравець ХІТ, фото: Оліссум
Сьогодні, 2 грудня, відбувся поєдинок третього туру еліт-раунду Ліги чемпіонів з футзалу, в якому зіграли ХІТ та Пальма (Іспанія).

ХІТ зіграв проти чинного переможця ЛЧ з футзалу, Пальми, у матчі третього туру.

Українська команда виграла у попередньому матчі другого туру у хорватського Олміссума (4:3), вирвавши перемогу за 2 секунди до фінальної сирени.

Для того, щоб вийти до фіналу чотирьох, ХІТ потрібно було зайняте перше місце в групі. Щоб перехопити лідерство та вийти у фінал чотирьох, українській команді потрібно було виграти в іспанців у два м'ячі.

На 14-й хвилині українці відкрили рахунок завдяки голу Даниіла Абакшина. Проте у другому таймі іспанці забили двічі. ХІТ зумів лише відігратися наприкінці матчу, відзначився Володимир Поночовний.

У підсумку, ХІТ зайняв третє місце у таблиці ЛЧ в своїй групі, набравши чотири бали.

Ліги чемпіонів УЄФА. Груповий етап. Група D. Другий тур.

ХІТ – Пальма – 2:2

Голи: Абакшин, 14, Поночовний 38 – Гордільо, 24, Оледгобад, 26.

Іспанія, Пальма, Palau Municipal d’Esports de Son Moix.

• У минулому сезоні Ураган був єдиним представником України в ЛЧ. Клуб подолав основну частину турніру, а в еліт-раунді путівкою до Фіналу чотирьох поступився Спортінгу.