Україна вдруге за декілька днів зіграла зі Словенією: результат контрольного поєдинку з футзалу

296
Словенія – Україна. Фото: АФУ
Жіноча збірна України не змогла обіграти команду Словенії у другому з двох товариських матчів перед початком підготовки до кваліфікації Євро-2025.

Жіноча збірна України з футзалу зіграла внічию зі Словенією (2:1) у товариській зустрічі.

Анастасія Калягіна відкрила рахунок наприкінці першого тайму, а невдовзі після поновлення гри оформила дубль.

Проте словенка Тіна Єсеновець змогла відіграти один гол. Зменшивши відставання, збірна Словенії перейшла на гру з п'ятою польовою і за за п'ять хвилин до фінальної сирени Аня Жвокель змогла зрівняти рахунок.