Перуджа зазнала першої поразки в сезоні: лідер збірної України заробив 16 очок

288
Олег Плотницький. Фото: ВК Перуджа
Перуджа планувала вдруге за тиждень взяти перемогу над Кучіне-Лубе, але волейболісти з Чивітанови завдали команді лідера збірної України Олега Плотницького першої поразки в сезоні.

5 листопада відбувся матч третього туру італійської Суперліги між Кучіне-Лубе та Перуджою, за яку виступає капітан збірної України з волейболу Олег Плотницький.

Нагадаємо, що команда українця нещодавно виграла Суперкубок Італії в команди з Чивітанови, тож суперники Перуджі були рішуче налаштовані взяти реванш за дану поразку.

Першу партію до свого активу записали гості, але в другому сеті, який подарував напружену боротьбу, господарі зуміли повернутися до гри. Почерговість взятих партій зберігалася і надалі, а у тай-брейку сильнішими виявилися волейболісти з Чивітанови.

Як наслідок – Перуджа зазнала першої поразки в сезоні, а Кучіне-Лубе взяла реванш за програний Суперкубок.

Волейбол. Італія. Суперліга. Третій тур

Кучіне-Лубе – Перуджа – 3:2 (20:25, 35:33, 25:21, 16:25, 22:20)

• Плотницький провів на майданчику весь матч та записав до свого активу 16 очок.
  • Дві попередні гри, які Перуджа виграла з рахунком 3:0, дозволяють команді займати третє місце у турнірній таблиці Суперліги.
  • Наступний матч команда Плотницького проведе 12 листопада вдома проти Модени.