26 нагород, серед яких дев'ять – золотих: збірна України з фітнесу і бодібілдингу успішно виступила на ЧС

248
Збірна України з фітнесу і бодібілдингу. Фото: Google
Спортсмени збірної України вибороли 26 медалей на чемпіонат світу з фітнесу і бодібілдингу в іспанському місті Санта-Сусанна. У командному заліку наша команда посіла друге місце.

Спортсмени збірної України вибороли 26 медалей (дев'ять золотих, сім срібних та 10 бронзових) на чемпіонат світу з фітнесу і бодібілдингу в іспанському місті Санта-Сусанна.

У командному заліку наша команда посіла друге місце у змаганнях жінок та стала другою серед жінок-майстрів.

Чемпіонами світу стали:

• Наталія Грабарчук (жінки, бікіні, ростова категорія до 162 см)
  • Анастасія Воскресенська (жінки, бодіфітнес, ростова категорія +168 см)
  • Вікторія Лисенко та Олег Даниш (фіт-пари)
  • Ярослава Білан (жінки-майстри, бікіні, 35-39 років, ростова категорія до 164 см)
  • Юлія Шутова (жінки-майстри, бікіні, 40-44 роки, відкрита ростова категорія)
  • Євгенія Пруцкова (жінки-майстри, бодіфітнес, 40-44 роки, відкрита ростова категорія)
  • Любов Попова (жінки-майстри, вуменс фізик, +35 років, відкрита ростова категорія)
  • Данило Ципко (чоловіки, фізик, ростова категорія +182 см)
  • Георгій Барсуков (чоловіки, бодібілдинг, вагова категорія до 100 кг).

Двоє українок також взяли участь у Кубку світу з фіт-модель. Вони вибороли три золоті медалі:

• Анна Гречка (жінки, фіт-модель, ростова категорія до 160 см)
  • Ірина Грабовська (жінки, фіт-модель, ростова категорія до 164 см та жінки, фіт-модель, абсолютна категорія).