Епіцентр-Подоляни поступився у «золотому» сеті: остання українська команда покинула Кубок ЄКВ з волейболу

430
Епіцентр-Подоляни. Фото: Епіцентр-Подоляни
Епіцентр-Подоляни завершив виступ у чоловічому Кубку ЄКВ, програвши бельгійському Менену за підсумками двоматчевого протистояння в 1/32 фіналу.

Епіцентр-Подоляни не пройшов до основної частини Кубка ЄКВ з волейболу. Підопічні Маурісіо Паеса за підсумками двоматчевого протистояння програли бельгійському Менену.

Перший поєдинок завершився перемогою бельгійців – 3:1. Епіцентр-Подоляни взяв реванш (3:0) у матчі-відповіді, який пройшов на формально домашньому майданчику української команди в польському Блоні.

Переможець протистояння визначився у «золотому» сеті. Менен краще діяв наприкінці партії та здобув підсумкову перемогу – 16:14.

Волейбол. Кубок ЄКВ. 1/64 фіналу. Матч-відповідь

Епіцентр-Подоляни (Україна) – Менен (Бельгія) 3:0 (25:19, 25:14, 25:22), золотий сет – 14:16

• Україна втратила одного з двох представників у кваліфікації турніру за підсумками змагального дня середи, 1 листопада. Житомирські Житичі поступилися сербській Войводіні та закінчили виступи на турнірі.
  • Ще один представник України, Прометей, виступає у волейбольній Лізі чемпіонів.