Прометей виграв другий матч першого етапу Ліги чемпіонів: українці близькі до виходу у наступний раунд

353
Форд Леворанта - Прометей. Фото: ВК Прометей
Прометей здобув перемогу над чинним чемпіоном Фінляндії Форд Леворантою у другому матчі першого етапу чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів.

Чемпіон України з волейболу Прометей провів свій другий матч першого раунду кваліфікації чоловічої Ліги чемпіонів. Суперником українців був фінський клуб Форд Леворанта.

Підопічні Андрія Левченка зіграли п'ять партій. У перших двох сильнішими були фінські волейболісти 25:19 та 25:21.

Проте українці у третій партії змогли зламати опір суперників, вигравши 29:27. Потім Прометей зрівняв рахунок, взявши четвертий сет 25:20 і на тай-брейку переміг 15:13.

Турнірна таблиця на даний момент:

Ліга чемпіонів. Перший етап. Другий тур

Форд Леворанта – Прометей – 2:3 (25:19, 25:21, 27:29, 20:25, 13:15)

• Найрезультативнішим у Прометеї був Дмитро Янчук, який набрав 16 очок, виходячи на заміну.
  • У першому турі українці завдали поразки австрійській команді Хіпо Тіроль з рахунком 3:1.
  • Наступний матч – 29 жовтня проти Динамо з Нідерландів.
  • У другий раунд виходить дві найкращі команди з групи.