ХІТ здобув історичну перемогу в Лізі чемпіонів: турнірна таблиця київського клубу після розгрому Олміссума

2455
Гравці ХІТа. Фото: ХІТ
Сьогодні, 27 жовтня, чинний чемпіон України київський ХІТ провів другий матч в основному раунді футзальної Ліги чемпіонів проти хорватського Олміссума. Гра закінчилась перемогою українців з рахунком 4:1, яка подарувала путівку до еліт-раунду.
  • Перемога у футзальній Екстра-лізі минулого сезону подарувала київському ХІТу путівку до основного раунду Ліги чемпіонів, де столичний колектив зіграє вперше в історії.
  • Команді Олега Лук'яненка у групі 1, матчі якої пройдуть у хорватському Оміші, доведеться зіграти три гри за вихід до елітного етапу турніру.
  • В першому матчі групового етапу футзальної Ліги чемпіонів ХІТ зіграв у нічию з португальським Спортінгом – 2:2.

Вже на першій хвилині наша команда пропустила – після удару суперника Сухов у падінні відбив м'яч, але Кустура зіграв на добиванні.

Перший тайм поєдинку так і завершився мінімальною перемогою хорватської команди.

У другій половині матчу київська команда володіла ініціативою, але хорвати вибудували надійну та міцну оборону. Проте ХІТ все ж зумів забити. На 37-й хвилині після передачі Журби з лівого краю Педяш у дотик відправив м'яч у ворота. А ще через хвилину все той же Педяш вивів український клуб уперед.

Відзначимо, що на 38-й хвилині суперник залишився у меншості – другу жовту отримав Секулич.

Хорвати пішли відігруватися, замінили воротаря на польового гравця і пропустили третій та четвертий голи у пусті ворота від нашого голкіпера Сухова.

Фінальний свисток зафіксував перемогу киян з рахунком 4:1, яка достроково вивела ХІТ до елітного раунду ЛЧ, адже нижче третього місця київська команда вже не опуститься.

Футзальна Ліга чемпіонів

Олміссум – ХІТ 1:4

Голи: Кустра, 1 – Педяш, 37, 38, Сухов, 39, 39

Відзначимо, що у другому матчі нашої групи Спортінг розгромив Аят з рахунком 6:1.

Турнірна таблиця групи 1

• До елітного раунду вийдуть три найкращих команди групи.
  • Україну в Лізі чемпіонів представляє одна команда – чемпіон.
  • Через участь у Лізі чемпіонів ХІТ переніс два матчі чемпіонату: проти Кардиналу-Рівне та львівської Енергії.
  • В основному раунді Ліги чемпіонів ХІТ проведе ще один матч. Цього разу проти казахстанського Аяту. Гру заплановано на 28 жовтня, початок о 17:00