ХІТ стартував у Лізі чемпіонів з нічиєї зі Спортингом: дубль Абакшина допоміг відібрати очки у фаворита

723
Спортинг - ХІТ. Фото: ФК ХІТ
Сьогодні, 25 жовтня, чинний чемпіон України київський ХІТ розпочав кампанію в основному раунді футзальної Ліги чемпіонів матчем проти Спортінга – поточного фіналіста. Гра закінчилась у нічию з рахунком 2:2.
  • Перемога у футзальній Екстра-лізі минулого сезону подарувала київському ХІТу путівку до основного раунду Ліги чемпіонів, де столичний колектив зіграє вперше в історії.
  • Команді Олега Лук'яненка у групі 1, матчі якої пройдуть у хорватському Оміші, доведеться зіграти три матчі за вихід до елітного етапу турніру.
  • Спортінг є поточним фіналістом турніру. В фіналі португальська команда в серії пенальті програла іспанській Пальмі (1:1, 3:5 пен.)

Грізний суперник української команди активніше почав гру і на 15-й хвилині точний удар Зікі Те вивів Спортінг вперед.

Але не пройшло і хвилини, як Абакшин забив перший історичний гол ХІТа у футзальній Лізі чемпіонів. Наш співвітчизник вдало зіграв після прострілу з кутового.

На 27-й хвилині Сухов помилився та під тиском на лівому фланзі подарував м'яч Матушу, який вивів португальців уперед.

І вже вдруге у цьому поєдинку точний постріл Абакшина дозволяє ХІТу зрівняти рахунок.

Футзальна Ліга чемпіонів

Спортінг – ХІТ 2:2

Голи: Зікі Те, 15, Жоау Матуш, 27 – Абакшин, 16, 36

• До елітного раунду вийдуть три найкращих команди групи.
  • Україну в Лізі чемпіонів представляє одна команда – чемпіон.
  • У минулому сезоні івано-франківський Ураган також перетинався зі Спортінгом, але вже в елітному раунді. Саме поразка від португальців не дала колективу Максима Павленка вийти до півфіналу турніру.
  • Через участь у Лізі чемпіонів ХІТ переніс два матчі чемпіонату: проти Кардиналу-Рівне та львівської Енергії.