Наша збірна здобула першу перемогу у відборі до Євро-2024 з гандболу: українки перемогли Словаччину

337
Жіноча збірна України, фото: Google
В неділю, 15 жовтня, пройшов поєдинок другого туру відбору кваліфікації на Євро-2024 з гандболу серед жінок, в якому зіграли національні збірні України та Словаччини.

Жіночі збірні України та Словаччини зіграли у другому турі відбору на Євро-2024.

Гра пройшла в Мелеці (Польща). Україна завершила перший тайм матчу з рахунком 14:9 на свою користь. У другому таймі наша команда зіграла 11:11 та перемогла у матчі, здобувши два бали.

В стартовому матчі групи українки поступилися збірній Німеччини (24:31).

Кваліфікація Євро-2024. Група 2.

Україна – Словаччина – 25:20 (14:9, 11:11)

Україна: Балог, Дмитришин, Маркевич, Андрійчук, Прокопяк, Гладун, Кот, Поляк, Мелекесцева, Салтанюк, Науменко, Смбатян, Левченко, Коновалова, Шукал, Компанієць.

Мелець (Польща).

Ще одним суперником України, крім німкень та словачок, є збірна Ізраїлю. Словаччина з Ізраїлем не зіграла через військові дії в Ізраїлі, також було перенесено гру ізраїльтянок з Німеччиною.

• З групи на Євро вийдуть дві найкращі команди, а також чотири найкращі треті команди в групах.
  • Україна востаннє кваліфікувалася до фінальної частини Євро у 2014 році, де програла усі три матчі групового етапу. Найкращим досягненням жіночої збірної України з гандболу на Євро було друге місце у 2000 році. Тоді українки у фіналі поступились Угорщині з рахунком 30:32.