Збірна України невдало стартувала у відборі до Євро-2024 з гандболу: українки поступились Німеччині

723
Німеччина - Україна. Фото: EHF
Жіноча збірна України розпочала виступи у кваліфікації до фінальної частини Євро-2024 з гандболу. У першому матчі українки на виїзді поступились Німеччині.

Жіноча збірна України з гандболу стартувала з поразки у відборі до чемпіонату Європи 2024 року.

У першому турі українські спортсменки зустрічались із збірною Німеччини.

«Синьо-жовті» вирвались вперед у рахунку на старті матчу (6:2) та деякий час зберігали перевагу, втім, німкені змогли скоротити відставання та виграти перший тайм – 15:14.

У другій половині матчу Німеччина поступово збільшила відрив у рахунку до п'яти голів, а в кінці тайму довела перевагу до семи м'ячів та виграла 31:24.

Відбір на Євро-2024. Груповий етап. Перший тур

Німеччина – Україна – 31:24

Зазначимо, що у наступному турі Україна зіграє проти Словаччини 15 жовтня. Початок зустрічі о 18:00.

• Найрезультативнішою гравчинею матчу у складі української команди стала Тамара Смбатян – 7 голів.
  • Україна востаннє кваліфікувалася до фінальної частини Євро у 2014 році, де програла усі три матчі групового етапу.
  • До фінальної частини Євро вийдуть топ-2 кожної групи, а також чотири найкращі команди з тих, що посядуть треті місця.
  • Найкращим досягненням жіночої збірної України з гандболу на Євро було друге місце у 2000 році. Тоді українки у фіналі поступились Угорщині з рахунком 32:30.