Попов та Рєзнік сенсаційно поступились нідерландцям: українці завершили свій виступ на чемпіонаті світу

3620
Сергій Попов та Едуард Рєзнік. Фото: Google
Сергій Попов та Едуард Рєзнік завершили свій шлях на чемпіонаті світу з пляжного волейболу у мексиканському місті Тласкала. Українці поступились представникам Нідерландів.

Український дует Сергія Попова та Едуарда Рєзніка завершив свої виступи на чемпіонаті світу з пляжного волейболу, що проходить у мексиканському місті Тласкала.

Бронзові призери чемпіонату Європи поступились у поєдинку 1/16 фіналу представникам Нідерландів Меттью Іммерсу та Стівену ван де Велде.

Чемпіонат світу. Груповий етап. 1/16 фіналу.

Сергій Попов та Едуард Рєзнік (Україна) – Меттью Іммерс та Стівен ван де Велде (Нідерланди) – 0:2 (16:21, 13:21)

• Нідерландський дует займає 26-те місце у світовому рейтингу та відстає від українців на п’ять сходинок.
  • Для Сергія Попова плей-оф чемпіонату світу став першим з 2013 року, коли українець подолав груповий етап спільно з Валерієм Самодаєм.
  • Переможці чемпіонату світу, «окрім золота», отримують олімпійську кваліфікацію у Париж.
  • Лідером за кількістю перемог на чоловічих чемпіонатах світу з пляжного волейболу є збірна Бразилії з сімома золотими, п'ятьма срібними та п'ятьма бронзовими медалями.