Україна програла останній матч попереднього раунду ЧС-2023: синьо-жовті втратили перше місце в групі

4131
Сергій Попов та Едуард Рєзнік. Фото: Google
Український дует Сергія Попова та Едуарда Рєзніка програв заключний матч групового етапу чемпіонату світу з пляжного волейболу суперникам зі США. Втім, дана невдача не позбавила синьо-жовтих путівки до плей-оф.

Український дует Сергія Попова та Едуарда Рєзніка поступився у заключній грі групового етапу чемпіонату світу з пляжного волейболу американцям Майлзу Евансу та Чейзу Бадінгеру.

В даному поєдинку синьо-жовті не змогли взяти бодай сет та всуху програли своїм суперникам. Найбільш розгромною видалася друга партія, де Попов та Рєзнік поступилися з рахунком 11:21.

Чемпіонат світу з пляжного волейболу 2023. Третій тур

Сергій Попов / Едуард Рєзнік (Україна) — Майлз Еванс / Чейз Бадінгер (США) - 0:2 (15:21, 11:21)

• Дана поразка не позбавила українців виходу до плей-оф, але через перемогу Тревора Крабба та Теодора Бруннера синьо-жовті посіли друге місце в групі.
  • Суперник у ньому визначиться після завершення групового етапу.
  • Україна вперше за 10 років кваліфікувалася у плей-оф чемпіонату світу з пляжного волейболу.
  • В другому раунді Попов та Рєзнік перемогли бразильську пару (2:1).