Збірна України завершила виступ на ЧС з важкої атлетики: яке місце посіли синьо-жовті у медальному заліку

1358
Каміла Конотоп. Фото: Інстаграм
Збірна України з важкої атлетики здобула чотири нагороди на чемпіонаті світу, що проходив з 4 по 17 вересня у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Збірна України з важкої атлетики завершила виступ на ЧС в Ер-Ріяді, здобувши сумарно чотири нагороди. Лише двом українкам вдалося піднятися на п'єдестал.

Перші медалі в складі «синьо-жовтих» завоювала Каміла Конотоп. 22-річна харків'янка виборола «срібло» у ривку (106 кг), «бронзу» у поштовху (130 кг) та стала віцечемпіонкою світу за сумою двоборства з результатом 236 кг.

Ще одну нагороду до доробку України додала Анастасія Манєвська у вазі до 87 кг. Їй вдалося взяти «бронзу» в ривку з результатом 106 кг, але через травму плеча Манєвська не виступила у поштовху.

• Таким чином, Україна здобула на ЧС-2023 з важкої атлетики чотири медалі: дві «малі» бронзи, одне «мале» срібло та одне велике «срібло».
  • У медальному заліку «великих» медалей Україна розділила 16-е місце з Нігерією та Мадагаскаром. Перше місце посів Китай із 13 медалями в активі.
  • В загальному заліку Україна стала 19-ю. Очолив таблицю той таки Китай із 20 медалями.