Збірна України з важкої атлетики здобула три медалі на чемпіонаті світу: усі нагороди виграла 22-річна Конотоп

472
Каміла Конотоп. Фото: Інстаграм
Збірна України з важкої атлетики здобула перші медалі на чемпіонаті світу, що проходить у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді. Каміла Конотоп змогла зійти на п’єдестал пошани одразу у трьох дисциплінах.

Українка Каміла Конотоп завоювала три медалі у складі збірної України з важкої атлетики на чемпіонаті світу.

22-річна харків’янка здобула медалі в олімпійській ваговій категорії до 59 кг:

• срібло у ривку (106 кг);
  • бронзу у поштовху (130 кг);
  • срібло у двоборстві (236 кг).

Цікаво, що до цього досягнення Конотоп мала у своєму активі лише одну нагороду світового ґатунку  – «малу» бронзу у ривку, яка була завойована у 2022 році.

• Наступний фінал за участю України відбудеться в Ер-Ріяді в неділю, 10 вересня. За медалі категорії до 64 кг поборються Марія Гангур та Ганна Давидова;
  • Перші чоловічі змагання з Максимом Домбровським пройдуть на турнірі наступного дня, 11-го числа. Українець стартує в групі у вагової категорії до 89 кг.