Україна виграла срібло на першості Європи зі стендової стрільби: синьо-жовті чекали на першу нагороду тиждень

624
Українська змішана юніорська команда у складі Валерії Бартишевої та Івана Рагулі завоювала срібні нагороди на чемпіонаті Європи зі стендової стрільби, що проходить у хорватському Осієку.

Нарешті відкрито лік українським нагородам на чемпіонаті Європи зі стендової стрільби, що триває у хорватському Осієку з 10 вересня.

Срібними призерами у вправі «скіт» стала наша змішана юніорська команда у складі Валерії Бартишевої та Івана Рагулі.

Українці змогли вийти до фіналу турніру, де із суттєвим відривом поступилися представникам Італії з рахунком 37:45.

Зазначимо, що дані змагання триватимуть до середи, 27 вересня, і будуть ще однією можливістю для представників цього виду вибороти ліцензію на Олімпійські ігри у Парижі-2024.

Від України на турнір в Осієк загалом відправилася делегація із десяти спортсменів.