Блясецький завершив виступи на ЧС з вільної боротьби у 1/4 фіналі: українець поступився представник країни 404

991
Валентин Блясецький. Фото: Google
Український борець Валентин Блясецький поступився представнику російської федерації на чемпіонаті світу з вільної боротьби, який проходить у Сербії.

Валентин Блясецький зазнав поразки на чемпіонаті світу з вільної боротьби, який проходить у Сербії.

Український борець поступився росіянину Абасгаджі Магомедову у чвертьфіналі – 4:16. Магомедов виступає на змаганнях під нейтральним прапором.

Валентин Блясецький виступає у ваговій категорії 61 кг. Він зможе взяти участь у втішних сутичках.

• Чемпіонат світу проходить в Белграді з 16 по 24 вересня. Він є ліцензійним відбором до Олімпіади.
  • На ЧС-2023 допускаються будь-які країни, які брали участь у континентальних змаганнях у 2023 році.
  • Нагадаємо, на минулому чемпіонаті світу, що проходив у 2022 році, збірна України здобула шість медалей – одну срібну та п’ять бронзових.
  • Впродовж світової першості з боротьби учасники змагатимуться за 20 комплектів нагород у чоловічій та жіночій боротьбі (по 10 вагових категорій), а ще у 10 категоріях визначаться найсильніші борці греко-римського стилю.