ЧС з боротьби: відомо, хто з українських спортсменів візьме участь в греко-римській програмі турніру

1754
Жан Беленюк. Фото: Google
З 16 по 24 вересня відбудеться чемпіонат світу з боротьби. Національний олімпійський комітет України опублікував список спортсменів, що візьмуть участь на турнірі у жіночій та греко-римській програмах.

Впродовж світової першості з боротьби, яка триватиме з 16 по 24 вересня, учасники змагатимуться за 20 комплектів нагород у чоловічій та жіночій боротьбі (по 10 вагових категорій), а ще у 10 категоріях визначаться найсильніші борці греко-римського стилю.

Окрім цього, чемпіонат світу стане першим із шести турнірів, де будуть розіграні олімпійські ліцензії.