Україна здобула третю медаль на чемпіонаті світу з веслування: Кукліновська виграла «золото» на каяку-одиночці

542
Людмила Кукліновська. Фото: Google
Українська веслувальниця Людмила Кукліновська стала переможницею чемпіонату світу у веслуванні на каяку-одиночці. Це третя медаль для України на світовій першості.

Українка Людмила Кукліновська здобула «золото» чемпіонату світу з веслування, який проходить в Узбекистані.

Вона фінішувала першою у каяку-одиночці на дистанції 200 метрів, випередивши на 0,769 секунди нейтральну спортсменку з російським паспортом Анастасію Долгову.

Чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное. Каяк-одиночка, 200 м. Жінки. Фінал

1. Людмила Кукліновська (Україна) – 41,414
  2. Анастасія Долгова – 42,183
  3. Болетт Ньюванг Іверсен (Данія) – 42,761

Зазначимо, що це перший у кар'єрі титул чемпіонки світу для Людмили Кукліновської.

• Раніше на світовій першості українці Юрій Вандюк та Павло Борсук здобули «бронзу» на дистанції 1000 метрів у каное-двійці.
  • Також на чемпіонаті світу з веслування тріумфувала Людмила Лузан в гонці на каное-одиночці на 500 метрів.