Збірна України з пляжного футболу виграла фінал Євроліги: наша команда повернулась у дивізіон А

1968
Національна збірна України у фінальному поєдинку відбіркового етапу Євроліги-2024 зуміла переграти команду ОАЕ та завершити турнір у Грузії (Батумі) без жодної поразки.

Стовідсотковий результат продемонструвала синьо-жовта дружина на відбірковому етапу Євроліги-2024 з пляжного футболу у Дивізіоні В, який проходив на пляжах грузинського міста Батумі.

У вирішальному поєдинку наші хлопці знову зустрічалися з технічними представниками ОАЕ, яких на груповому етапі зуміли досить легко переграти із розгромним рахунком (5:2).

Сьогоднішній поєдинок видався куди бойовитішим. У ньому була й інтрига та боротьба до останніх хвилин, і камбек синьо-жовтих, і, найголовніше, перемога України, котра гарантувала їй повернення до дивізіону А.

Євроліга-2024 з пляжного футболу. Фінал

Україна – ОАЕ – 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)

Голи: Пашко, 1; Зборовський, 11; Войтенко, 21; Шитник, 36 – Омар, 7; Хумайд, 8.

Україна (cтартовий склад): Пославський, Корнійчук, Зборовський, Пашко, Заворотний, Щериця.

Запасні: Неруш, Войток, Левченко, Войтенко, Потапов, Росс, Шитник.

• На шляху до фіналу Україна розгромила Ліван (6:1) та Саудівською Аравію (6:1), виграла у ОАЕ (5:2) та розбила Латвію (4:0).
  • Українська команда втратила місце у Дивізіоні A внаслідок бойкоту турніру у 2023 році через допуск до змагань збірної Білорусі.