Галичанка не змогла перемогти МКС Люблін на старті польської Суперліги: огляд поразки від віцечемпіонок Польщі

911
МКС Люблін – Галичанка. Фото: МКС Люблін
Чинний чемпіон України – львівська Галичанка розгромно поступилася у матчі першого туру польської Суперліги віцечемпіонкам Польщі – МКС з Любліна.

12 вересня відбувся стартовий матч нового сезону польської Суперліги для чинних чемпіонок України – львівської Галичанки. Суперницями стали віцечемпіонки Польщі минулого сезону – МКС Люблін.

Перша половина гри для підопічних Віталія Андронова почалася жахливо. Львів'янки не змогли нав'язати своїм суперницям якусь боротьбу та до середини тайму поступалися з рахунком 2:11.

Згодом українки намагалися повернутися до гри, але це було запізно. Як наслідок – програний перший тайм з розгромним рахунком 9:20.

У другому таймі Галичанка вирівняла гру, але для перемоги в матчі цього виявилося недостатньо. Тож у новому сезоні чемпіонату Польщі львів'янки стартують з поразки.

Гандбол. Жіноча Суперліга (Польща). 1 тур.

МКС Люблін – Галичанка (Львів) – 37:25 (20:9, 17:16)

• Чемпіонат України, в якому львів'янки також братимуть участь, стартує між 29 вересня та 1 жовтня.
  • Окрім чемпіонства, Галичанка минулого сезону стала володаркою Кубка та Суперкубка.
  • В польській Суперлізі розіграшу 2022-2023 років львів'янки посіли шосте місце.