Донбас вилетів з Кубку ЄГФ з гандболу: українська команда вдруге поступилася Бешикташу

1012
Донбас вилетів з Європейского кубка ЄГФ з гандболу. Бронзовий призер української першості поступився турецькому Бешикташу у другому матчі кваліфікації.

Донбас у кваліфікації Європейского кубка ЄГФ з гандболу вдруге програв турецькому Бешикташу.

На перерву Бешикташ пішов з перевагою в 14 очок – 22:8. Другу половину зустрічі Донбас також програв, фінальний результат – 19:43. У першій зустрічі команд Донбас також розгромно поступився.

Бешикташ в другому раунді зіграє проти косоварського Беса Фамгаса. Донбас завершив виступи у турнірі.

Донбас – Бешикташ – 19:43

10 вересня. 17:00.

Стамбул Кубок ЄГФ, 1/64 фіналу, матч-відповідь.

• Донбас відібрався до першого кваліфікаційного раунду, посівши третє місце у минулому чемпіонаті України.
  • Ще дві українські команди Одеса та Мотор будуть стартувати з другого кола 14-15 жовтня. Суперником одеситів стане румунський Мінаур Байя, запоріжці зіграють проти сильнішої команди в парі Таллінн (Естонія) – Кер'єнг (Люксембург).