Главан не зміг повторити подвиг Оляновської: як виступив український легкоатлет на чемпіонаті Європи

369
Ігор Главан. Фото: Google
Відбувся фінал чемпіонату Європи з легкої атлетики у чоловічій спортивній ходьбі на 20 км – Україну представили три спортсмени, один з яких потрапив до топ-10.

Вчора, 8 червня, відбувся фінал Євро-2024 з легкої атлетики у чоловічій спортивній ходьбі на 20 км. Участь у ньому взяли три українці: Ігор Главан, Сергій Світличний та Іван Банзерук.

Найкращий результат серед українським спортсменів показав Главан, який фінішував 10-м у спортивній ходьбі на 20 км на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Дистанцію він подолав за 1:22.03 години

Сергій Світличний та Іван Банзерук завершили змагання на 17-й та 26-й позиціях відповідно.

Зазначимо, що чемпіоном Європи став швед Персеус Карлстрем, який випередив іспанця Пола Макграта на 18 секунд.

26. Іван Банзерук (Україна) +9.12

Нагадаємо, що Людмила Оляновська виграла «бронзу» 20-кілометрових перегонів на Євро з легкої атлетики та здобула ліцензію на Олімпійські ігри-2024.