Донбас стартував у кваліфікації Кубку ЄГФ з гандболу: українська команда програла Бешикташу

891
Донбас стартував у новому сезоні Європейского кубка ЄГФ з гандболу. Бронзовий призер української першості поступився турецькому Бешикташу.

Донбас у кваліфікації Європейского кубка ЄГФ з гандболу програв турецькому Бешикташу.

На перерву Бешикташ пішов з перевагою в 13 очок – 22:9. Другу половину зустрічі Донбас виграв 21:19, проте в результаті поступився 30:41.

Найрезультативнішим у складі Донбасу був Владислав Кукушкін, який забив шість голів.

Бешикташ – Донбас – 41:30

9 вересня. 17:00. Стамбул

Кубок ЄГФ, 1/64 фіналу

• Матч-відповідь між командами відбудеться 10 вересня. Переможець пари в другому раунді зіграє проти косоварського Беса Фамгаса.
  • Донбас відібрався до першого кваліфікаційного раунду, посівши третє місце у минулому чемпіонаті України.
  • Одеса та Мотор будуть стартувати з другого кола 14-15 жовтня. Суперником одеситів стане румунський Мінаур Байя, запоріжці зіграють проти сильнішої команди в парі Таллінн (Естонія) – Кер'єнг (Люксембург).