Збірна України здобула другу перемогу поспіль на Євро-2024: турнірна таблиця групи перед матчем з Казахстаном

17182
12 голосів
Гравці збірної України. Фото: Федерація мініфутболу України
Національна збірна України з мініфутболу обіграла Грецію (1:0) у рамках другого туру групового етапу Євро-2024. Синьо-жовті вже вийшли в плей-оф.

У неділю, 2 червня, збірна України з мініфутболу здолала Грецію (1:0) у другому турі Євро-2024.

Єдиний гол у матчі на сьомій хвилині забив Ігор Тихненко, головою замкнувши пас з ауту.

В другому таймі греки відправили м'яч у ворота українців зі стандарту, але судді гол не зарахували. Арбітри прийняли рішення, що після вільного удару ніхто не торкнувся м'яча до того, як він залетів у сітку.

Мініфутбол. Євро-2024. Сараєво (Боснія і Герцеговина). Груповий етап. Другий тур

Україна – Греція – 1:0

Гол: Тихненко, 7

Вже у понеділок Україна програла Казахстану (2:3), але вийшла в плей-оф.