Українські волейболісти пробилися до чвертьфіналу чемпіонату Європи: Плотницький і компанія не залишили шансів португальцям

3334
збірна України, фото: Google
Збірна України вийшла до 1/4 фіналу Євроволей-2023. Наша збірна перемогла Португалію з рахунком 3:0 та пройшла до наступного раунду плей-оф змагань.

Збірна України з волейболу в матчі 1/8 фіналу Євроволей-2023 зустрічалася с Португалією.

Підопічні Угіса Крастіньша перемогли в стартовому сеті та легко впоралися із суперником у другому. Вже у третій партії українці закріпили вдалий результат – впевнена перемога 3:0 та вихід до 1/4 фіналу.

Найрезультативнішим волейболістом України став капітан команди Олег Плотницький – 14 очок.

Волейбол. Євроволей-2023 (чоловіки). 1/8 фіналу.

Україна – Португалія – 3:0 (25:20, 25:19, 25:22)

Україна: Полуян, Мазенко, Плотницький, Синиця, Остапенко, Семенюк, Канаєв, Євстратов, Тупчій, Ковальов, Кучер, Бойко, Кісілюк, Щуров.

• В 1/4 фіналу наша команда зіграє зі збірною Словенії. Матч відбудеться в суботу, 11 вересня.
  • На груповому етапі команда Крастіньша здобула шість очок, посівши третє місце у групі.